Turniej FootballPro Cup Masters

Turniej FootballPro Cup Masters VII

 

Cykl turniejów Footballpro Cup Masters. I edycja Turnieju FootballPro Cup Masters, odbyła się 11 stycznia. Do stolicy Wielkopolski przyjechały najlepsze drużyny z naszego kraju, m.in. Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Akademia Piłkarska Falubaz oraz Górnik Zabrze. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2005 oraz 2006.

 

Międzynarodowy turniej FootballPro Cup Masters VII już za nami! Zawodnicy z całej Europy wzięli udział w kolejnej już edycji niepowtarzalnych rozgrywek organizowanych z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

W sobotę 7 stycznia 2017 r., emocje na poznańskiej Arenie sięgały zenitu. Pomimo mroźnego dnia, gorąca atmosfera na trybunach zagrzewała młodych adeptów futbolu do wyjątkowej rywalizacji. Wszystko za sprawą 7. edycji turnieju FootballPro Cup Masters! W rozgrywkach wzięły udział piłkarskie talenty z całej Europy. Nie zabrakło drużyn z takich klubów jak: Olympic Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Viktoria Berlin, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Szkoła Techniki Futbolu „Champion”, Elite Magic London, Akademia Piłkarska Falubaz czy samych podopiecznych organizatorów wydarzenia - zawodników z Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

 

Boisko Mobilne

 

Boisko mobilne to specjalna konstrukcja, będącą odwzorowaniem prawdziwego, trawiastego boiska do gry w piłkę nożną. Obiekt może zostać rozstawiony w dowolnym miejscu niezależnie od nawierzchni. Dzięki systemowi zabezpieczeń, istnieje możliwość montażu boiska wewnątrz hal sportowych.

Boisko mobilne składa się z nawierzchni trawiastej o dowolnej powierzchni, wraz z bandami ograniczającymi pole gry oraz bramek proporcjonalnych do wymiarów boiska. W skład konstrukcji wchodzą również specjalne siatki, zapobiegające wypadaniu piłki poza boisko.