Strony partnerów

Akademia Piłkarska Reissa, szkółka dla chłopców i dziewczynek

Akademia Piłkarska Reissa to sieć szkółek piłkarskich, skupiająca obecnie, wraz z projektem partnerskim Akademia Piłkarska Falubaz około 6111 zawodników w 73 lokalizacjach na terenie Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Klub został stworzony dla miłośników futbolu w wieku już od czwartego roku życia.

Od momentu powstania (jesień 2010) Akademia stała się jedną z największych i najszybciej rozwijających się szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa zawsze kumulują dobre emocje i dzięki temu mobilizują dzieci do wysiłku.

"Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy tylko głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wzorem systemu FC Barcelona chcemy każdemu dziecku pomagać i je wychować, jeśli nie na super piłkarza to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie" – opowiada założyciel wielkopolskiej kuźni talentów Piotr Reiss.

Jej wyróżnikiem jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Nadrzędną wartością Akademii jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata.

www.akademiareissa.pl

 

 

Akademia Piłkarska Falubaz to szkółka piłkarska, która została stworzona dla młodych miłośników od 4-go roku życia.

Stelmet Falubaz Zielona Góra oraz KSF Zielona Góra przy współpracy z Akademią Reissa uruchomili projekt sieci szkółek piłkarskich pod nazwą Akademia Piłkarska Falubaz (dla chłopców i dziewczynek od 4-go roku życia) oraz projekt zajęć Sportowe Przedszkole Falubaziaki.

Wyróżnikiem APF jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Nadrzędną wartością Akademii jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata.

www.akademiafalubaz.pl

 

 

Akademia Piłkarska Stal Gorzów - system szkolenia w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów oparty jest na modelach: holenderskim, katalońskim i portugalskim. Za wzór pracy z młodymi piłkarzami postawiliśmy sobie uznane ośrodki szkolenia młodzieży (amsterdamski Ajax oraz barcelońska La Masia), które wychowały wielu utalentowanych zawodników. Naszym założeniem jest uczyć podopiecznych Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów ofensywnego futbolu, nie zapominając o idei zespołowości i zasadach fair play.

Każda grupa wiekowa trenuje według tego samego modelu zajęć, co gwarantuje równomierny rozwój i możliwość porównania predyspozycji zawodników.

Poza kształceniem typowo piłkarskim trenerzy mają za zadanie wszczepić ducha sportu, dbania o własną kondycję fizyczną, zdrowie, a także rozwijać umiejętności społeczne.

Zajęcia w ramach Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów zmierzają przede wszystkim do dawania radości z grania, ponieważ tylko dzięki fascynacji piłką można rozwijać indywidualne umiejętności.

http://www.apstal.pl/

 

SportujMy.pl - organizator obozów piłkarskich, narciarsko-piłkarskich, tanecznych i bramkarskich, półkolonii na sportowo, sportowych urodzin, wycieczek oraz zielonych szkół. To wyjątkowa oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję. Wszystko aktywnie i na sportowo!

Nasze wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Aktywność sportowa wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Miejsca naszych obozów i wycieczek staranie dobieramy pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do WSPÓLNEJ SPORTOWEJ ZABAWY.

Nasza oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat. Nową propozycją dla najmłodszych są obozy rodzinne, w których mogą uczestniczyć również rodzice. Jest to idealna propozycja na pierwszy obóz dla dziecka. 

Wszystkim dostarczamy ogromną porcję frajdy. Dla chcących spędzić czas w mieście proponujemy półkolonie i urodziny, a pragnącym poznawania nowych miejsc polecamy obozy, wycieczki i zielone szkoły.

www.sportujmy.pl